KONST / Litografier / Färglitografi 16165383
nr 1616 5383
Sigvard Bernadotte
(1907-2002), Sverige
Signerad, numrerad 230/250, daterad -82. Färglitografi, bildmått: 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 58x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:56:45
29/4 14:11:42
300 kr
29/4 18:51:45
Sigvard Bernadotte
Läs mer om Sigvard Bernadotte